Angielski z mamą od 6 miesiąca życia

Wczesna edukacja niemowląt, w tym nauka języków obcych dla niemowląt, pełni istotną rolę w prawidłowym rozwoju dziecka. Język angielski stał się językiem uniwersalnym, powszechnie znanym, nic więc dziwnego, że naukowcy i lingwiści poszukują metod szybkiej i skutecznej edukacji nie tylko starszych dzieci, ale i niemowląt. Nasze zajęcia, swoją popularność zawdzięczają nowatorskiemu podejściu, zgodnie z którym dzieci lepiej przyswajają sobie języki obce, jeśli od najmłodszych lat osłuchują się z nimi i używają ich, nawet w tym najbardziej podstawowym zakresie.

W kilkumiesięcznym dziecku tkwi niewyobrażalny wprost potencjał. Mózg niemowlęcia jak gąbka chłonie dźwięki z otoczenia. Uczy się je rozpoznawać. Następnie powtarzać oraz nadawać im znaczenie. Warto, aby dzieci wykożystywaly swój potencjał w wyjątkowym okresie, jakim jest pierwsze 100 dni życia.

Zapraszamy na nasze zajęcia, podczas których poznajemy pierwsze angielskie dźwięki, wprowadzamy ćwiczenia ogólnorozwojowe oraz elementy sensoplastyki. Oczywiście dbamy o przyjazną atmosferę i świetnie się bawimy. Chętne mamy mogą wziąć udział w konwersacjach, pod opieką lektora prowadzącego.Spotykamy sie dwa razy w tygodniu, o porach dogodnych zarówno dla rodziców pracujących jak i pozostających w domu. Zajęcia przeznaczone dla dzieci od 6 miesiąca życia.

 

 

• każde zajęcia to 45 minut wypełnionych po brzegi angielskim

• zajęcia dostępne w opcji karnetu na 5 lub 10 spotkań, do wykorzystania w wyznaczonym czasie, cena jednych zajęć to 25 zł.

• obowiązuje zasada pierszeństwa dla rodziców z potwierdzoną rezerwacją