Angielski dla dzieci

Zapisz swoje dziecko do szkoły językowej DOT Gliwice, jeśli chcesz, aby Twoja pociecha rozwijała w sobie pasję do języka angielskiego. Dla najmłodszych przygotowaliśmy specjalny program nauczania w oparciu o amerykańską, innowacyjną metodę Mamy Gąski, czyli Mother Goose Time. Zajęcia trwają 60 minut i są podzielone na cztery różne aktywności, które trwają po kwadransie. Zależy nam na tym, by dzieci prawidłowo rozwijały u siebie wszystkie elementy, jakie składają się na znajomość języka angielskiego. Twoje dziecko bardzo szybko zaprzyjaźni się z językiem angielskim, a nauka stanie się czystą frajdą.

Autentyczne materiały sprowadzane z USA

• Innowacyjny program sprowadzony z amerykańskich przedszkoli, najlepsze standardy w przystępnej cenie już w Gliwicach
  • Kameralne grupy zapewniają rodzinną atmosferę i pozwalają każdemu dziecku rozwinąć swój potencjał
  • Otwarta rekrutacja pozwala rodzicom decydować o terminach rozpoczęcia zajęć
  • Nowoczesne otoczenie sprzyja prawidłowemu rozwojowi dziecka, ze swojej strony zapewnimy najlepsze warunki, by każde dziecko mogło rozwijać drzemiący w nim potencjał.

Nie ma u nas nudy, nie ma sztampowych zasad prowadzenia zajęć, nie ma pracy z tradycyjnym podręcznikiem i płytą z nagraniami. Angielski dla dzieci Gliwice to niczym nieskrępowana radość – dzieci same będą chciały wracać na zajęcia, ciekawe o czym będzie kolejna lekcja. Twoje dziecko bardzo szybko zacznie recytować wierszyki i śpiewać po angielsku! Dowiesz się od nas czego i w jakim terminie nauczy się dotek.

Lektorzy z międzynarodowym doświadczeniem

Indywidualne podejście do każdego dotka i profesjonalnie prowadzony program nauczania gwarantuje sukces. Zatrudniamy lektorów, którzy mają zagraniczne doświadczenie, dlatego też oddajesz Twoje dziecko w najlepsze możliwe ręce. Z nami Twoja pociecha będzie rozwijać się na wielu różnych płaszczyznach. Dzieci uczą się języka poprzez liczne zabawy, wyliczanki, wyklejanki, kolorowanki. Nauka jest u nas fascynująca, ponieważ małe dotki nigdy nie wiedzą, co będzie na kolejnych zajęciach. W dodatku dzieci mogą zabierać swoje prace do domu i same z chęcią będą chwalić się zdobytymi umiejętnościami.

Angielski Gliwice nauczany metodą Mamy Gąski to szansa dla każdego malca na zdobycie gruntownej wiedzy podanej w oryginalny, ciekawy sposób. Niezależnie od tego, jaki jest dzień, czy miesiąc – możesz zawsze zapisać swoje dziecko na zajęcia w DOT. Oferujemy otwartą rekrutację, więc każdego dnia Twoje dziecko może zacząć uczyć się języka lub rozwijać już posiadane podstawy. Dostosowujemy program nauczania indywidualnie do każdego malca. Niech i Twoje dziecko stanie się zadowolonym dotkiem, który pokocha program Mamy Gąski i który będzie Ci opowiadać z emocjami o wszystkich zajęciach, w jakich weźmie udział.