Angielski dla dzieci

Zapisz swoje dziecko do szkoły językowej DOT Gliwice, jeśli chcesz, aby Twoja pociecha rozwijała w sobie pasję do języka angielskiego. Dla najmłodszych przygotowaliśmy specjalny program nauczania w oparciu o innowacyjny program Dwujęzyczne Dzieci. Zajęcia trwają 45 minut i są podzielone na trzy różne typy aktywności, które trwają po kwadransie. Zależy nam na tym, by dzieci prawidłowo rozwijały u siebie wszystkie elementy, jakie składają się na znajomość języka angielskiego. Twoje dziecko bardzo szybko zaprzyjaźni się z językiem angielskim, a nauka stanie się czystą frajdą.

Wspieramy dziecko na każdym etapie rozwoju językowego.

• Innowacyjny, ogólnopolski program Dwujęzyczne Dzieci zapewnia najlepsze standardy w przystępnej cenie 99zł w Gliwicach
  • Kameralne grupy zapewniają rodzinną atmosferę i pozwalają każdemu dziecku rozwinąć swój potencjał. Tylko 8 osób w grupie, rodzice mają możliwość aktywnie uczestniczyć w zajęciach.
  • Otwarta rekrutacja pozwala rodzicom decydować o terminach rozpoczęcia zajęć, do grup przedszkolnych zapraszamy przez cały rok.
  • Zapewnimy najlepsze warunki, by każde dziecko mogło rozwijać drzemiący w nim potencjał. Zobacz, jak wygląda praca z monitorem interaktywnym.