Nauka angielskiego dla dorosłych

Angielski nie jest Twoją najmocniejszą stroną? Nie umiesz płynnie rozmawiać w tym języku? Chciałbyś wyjechać za granicę, na przykład do Anglii, ale obawiasz się, że nie będziesz w stanie porozumieć się po angielsku z mieszkańcami Zjednoczonego Królestwa? Nie stresuj się i nie miej żadnych obaw, bo DOT to szkoły językowe Gliwice, które przyjdą Ci z pomocą. U nas nie będziesz czuł się tak, jakbyś właśnie cofnął się do czasu swojej szkolnej edukacji. Nie zaproponujemy Ci żadnych sztampowych rozwiązań, a jednie takie, które przyniosą Ci satysfakcjonujące efekty.

Prestiżowe materiały wydawnictwa National Geographic Learning

  •  Wzorujemy się na najlepszych, dlatego podczas nauki korzystamy z renomowanych podręczników National Geographic Learning.
  • Zamiast tradycyjnych zajęć proponujemy Ci warsztaty językowe, które będą pobudzać obie półkule mózgu i dzięki temu nauczysz się języka angielskiego szybciej i lepiej, niż w szkole, która proponuje standardowy tok nauki.
  •  Nasi lektorzy z bogatym międzynarodowym doświadczeniem zapewnią Ci najlepszą atmosferę i warunki do tego, byś mógł systematycznie pogłębiać swoją znajomość języka angielskiego.
  • Dot, czyli nasza szkoła językowa może Ci zagwarantować, że płynność wypowiedzi w języku angielsku poprawi się u Ciebie aż o 70 procent! Jest to możliwe, ponieważ w nauczaniu skupiamy się głównie na praktyce, a więc na komunikacji.

Specjaliści ze szkoły DOT

Nasi lektorzy będą więc porozumiewać się z Tobą w 90 procentach po angielsku i tego samego będą oczekiwać od Ciebie. W ten sposób nie tylko szybciej będziesz zapamiętywać nowe zagadnienia, ale przede wszystkim przełamiesz w sobie barierę językową.

Twoje wypowiedzi z czasem staną się bardziej pełne, a Ty pewniej będziesz posługiwać się językiem obcym, z którym do niedawna miałeś tak duże problemy.

Na naszych zajęciach nie będziesz czuł się znudzony. Każda lekcja będzie Cię fascynować i zdziwisz się, ile można zrobić przez 60 minut, czyli dokładnie przez ten czas, w jakim mieści się jedna godzina zajęć. Nauka angielskiego Gliwice to szansa, by nie tylko poprawić znajomość języka, ale również okazja do tego, by poszerzyć swoje horyzonty. Będziemy bowiem poruszać na zajęciach bardzo różną tematykę.

Kurs angielskiego

Każdy kurs, jaki możemy Ci zaproponować, kończy się certyfikatem Europejskiej rady językowej, dlatego nie rzucamy słów na wiatr. Możemy też powiedzieć Ci czego zdążysz się nauczyć i w jakim terminie. Dowiesz się więc, ile będzie kosztować nauka, która pozwoli osiągnąć satysfakcjonujący Cię poziom. Na zapisy przyjmujemy przez cały rok, zapewniając minimum formalności.