Angielski dla dzieci i młodzieży

Marzysz o tym, by wysłać swoje dziecko na zagraniczny obóz, czy na wymianę do innego kraju? Nie wiesz jak sobie poradzi bez znajomości języka? Zgłoś się do nas, a my przygotujemy odpowiedni program, który odpowiednio rozwinie zdolności językowe u Twojego dziecka. Nowoczesny sposób nauczania szybko przełoży sie na sukcesy szkolne a angielski przestanie być czarną magią dla Twojego dziecka. Możemy Ci to zagwarantować.

Prestiżowe materiały wydawnictwa National Geographic Learning

• Oferujemy sprawdzone metody nauczania, z renomowanymi podręcznikami National Geographic Learning.
  • Najnowocześniejsze techniki pracy z monitorem interaktywnym wspomagają naukę mówienia.
  • Dzięki kameralnym grupom 8 osobowym wspieramy każde dziecko w rozwoju językowym.
  • Specjalne zajęcia dedykowane 8 klasie poświęcone przygotowaniu do egzaminu.
  •  Dzieci zostają przydzielone do odpowiedniej grupy wiekowej. Podczas spotkania diagnostycznego określamy poziom językowy. Kurs angielskiego Gliwice proponowany w szkole DOT przynosi bardzo szybko doskonałe rezultaty
  • Z nami Twoje dziecko rozwinie w sobie pasję nie tylko do nauki języka angielskiego, ale również do poszerzania swojej wiedzy z różnych innych dziedzin.