Angielski dla dzieci i młodzieży

Marzysz o tym, by wysłać swoje dziecko na zagraniczny obóz, czy na wymianę do innego kraju? Nie wiesz jak sobie poradzi bez znajomości języka? Zgłoś się do nas, a my przygotujemy odpowiedni program, który odpowiednio rozwinie zdolności językowe u Twojego dziecka. Nowoczesny sposób nauczania szybko przełoży sie na sukcesy szkolne a angielski przestanie być czarną magią dla Twojego dziecka. Możemy Ci to zagwarantować.

Prestiżowe materiały wydawnictwa National Geographic Learning

• Oferujemy sprawdzone metody nauczania, z renomowanymi podręcznikami National Geographic Learning.
  • Jako profesjonaliści, możemy zagwarantować czego nauczą się nasi kursanci i ile będzie to kosztowało.
  • W naszej ofercie, wychodzimy naprzeciwko oczekiwaniom dzieci i młodzieży, oferując zajęcia bliskie ich zainteresowaniom.
  • Zapraszamy bardzo serdecznie na nasze zajęcia – dzieci zostaną przydzielone do odpowiedniej grupy wiekowej. Dzięki temu bardzo szybko znajdą nowych kolegów, z którymi przeżyją niezapomnianą przygodę na naszych zajęciach.

Dzieci i młodzież potrzebują specjalnych bodźców do nauki, a typowe rozwiązania, jakie są proponowane w szkołach, nie dają spodziewanych rezultatów. Dzieci z czasem zniechęcają się do nauki języka, bądź też przyswajają wiedzę z musu, a z nie z własnych chęci. U nas jest zupełnie inaczej, ponieważ mamy swoje metody nauczania, poparte wieloletnim doświadczeniem. Kurs angielskiego Gliwice proponowany w szkole DOT przynosi bardzo szybko doskonałe rezultaty. Gwarantujemy sprawdzone metody nauczania, z renomowanymi podręcznikami National Geographic Learning.

Wspieramy rozwój każdego dziecka w drodze do sukcesu

Z własnego doświadczenia wiemy, że liczy się odpowiednie podejście do języka obcego, by nauka sprawiała przyjemność i przynosiła spodziewane rezultaty. Z nami Twoje dziecko rozwinie w sobie pasję nie tylko do nauki języka angielskiego, ale również do poszerzania swojej wiedzy z różnych innych dziedzin. Prowadzone przez nas zajęcia cieszą się dużą popularnością wśród dzieci i młodzieży, dlatego warto do nas dołączyć i przekonać się o tym, że nauka wcale nie musi być nudna, a zdobywanie wiedzy zajęciem żmudnym i wymagającym wysiłku.

Korepetycje angielski Zabrze – zgłoś do nas swoje dziecko, a my opracujemy indywidualny program nauki, który bardzo szybko przełoży się na lepsze wyniki w szkole. Poświęcamy naszym kursantom maksimum naszej uwagi, zapewniając im bezpieczną i przyjazną atmosferę, w jakiej dzieci uczą się języka naturalnie bez wysiłku. Ponadto młodzieży oferujemy intensywny kurs przygotowawczy do egzaminu maturalnego, który rozpoczyna się w październiku.