Angielski dla seniorów

W naszej szkole językowej DOT są mile widziani kursanci w każdym wieku. Zapraszamy więc bardzo serdecznie również seniorów, którzy w głębi ducha czują się wciąż młodzi i dziarsko dotrzymują kroku młodszym Język angielski Gliwice dedykowany seniorom to szansa na poznanie podstaw gramatyki, a także na poszerzenie słownictwa. W naszej szkole stawiamy na naukę angielskiego dla seniorów w oparciu o sprawdzone metody nauczania, które jednak nie mają nic wspólnego z kursem językowym, który jest prowadzony w sposób sztampowy.

Efektywna nauka w przyjaznym otoczeniu

  • Jesteśmy nastawieni na praktyczną naukę języka, dlatego też w naszej szkole kładziemy nacisk na prowadzenie rozmowy w języku angielskim
  • Każde zajęcia trwają u nas jedną godzinę. Jest to wystarczający czas, by poszerzyć wiedzę o nowe słownictwo, o nowe zagadnienia gramatyczne i leksykalne, a także by powtórzyć poprzednią lekcję. -Na kurs angielskiego Gliwice możesz zapisać się w dowolnym terminie, ponieważ rekrutacja trwa przez cały rok.
  • Zajęcia odbywają się w przyjaznej atmosferze, a jednocześnie są prowadzone przez doświadczonych lektorów, którzy częściej mówią po angielsku niż po polsku.

Na naszych zajęciach nie ma mowy o tym, by kursant poczuł się zmęczony, czy znudzony. Uczymy różnych zagadnień językowych, a podczas konwersacji seniorzy mogą dowiedzieć się co nieco o kulturze i historii Wielkiej Brytanii. Im bardziej kursant się zaangażuje w zajęcia, tym więcej uda mu się zapamiętać bez tradycyjnego „wkuwania”.

Pomimo tego, że angielski Gliwice to warsztaty językowe, które diametralnie różnią się od tradycyjnych zajęć językowych, dają one bardzo dobre rezultaty w krótkim czasie. Do każdego naszego kursanta podchodzimy w sposób indywidualny, a nauka odbywa się w kilkuosobowych grupach o tym samym przedziale wiekowym.

Angielski z przyjemnością

Zajęcia, które są prowadzone przez doświadczonych lektorów, rozwijają na wielu płaszczyznach. Preferowana przez nas metoda nauczania cieszy się dużym zainteresowaniem, dlatego też wiemy, że jesteśmy w stanie dokonać wiele razem z seniorami, którzy mogą stać się dot seniorami, jeśli zdecydują się nam zaufać i przystąpić do kursu. Szkolenia dostosowujemy do Twojego poziomu wiedzy.

Na naszych zajęciach dot seniorzy uczą się języka z prawdziwego zdarzenia. Są to więc niezbędne zwroty i zagadnienia potrzebne do tego, by porozumiewać się w języku angielskim na co dzień. Po ukończeniu kursu dot senior otrzymuje certyfikat Europejskiej Rady Języków. Możemy więc zagwarantować bardzo dobre efekty nauki proponowanymi przez nas metodami. Zapraszamy!